22 مرداد 1401
تولید صادرات صنعت کسب و کار های نوین ویژه

چهل و دومین دوره جیتکس 18 تا 22 مهر در امارات برگزار می شود

بر اساس اعلام  اتحادیه تولدیکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران، چهل و دومین دوره نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات امارات موسوم به جیتکس به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی و تخصصی این حوزه، از 18 تا 22 مهرماه در محل مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار اکسپورتنا، چهل و دومین دوره نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات امارات موسوم به جیتکس به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی و تخصصی این حوزه، از 18 تا 22 مهرماه در محل مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار می شود.

این نمایشگاه با مشارکت بیش از 4000 غرفه گذار، 800 استارتاپ، 1000 سخنران و شخصیت علمی، 200 نهاد دولتی، 400 سرمایه گذار از 170 کشور دنیا برگزار خواهد شد و انتظار می رود بیش از 100 هزار نفر از این نمایشگاه نیز بازدید به عمل بیاورند.

با حمایت از سازمان توسعه تجارت ایران، قرار است 10 استارتاپ منتخب از ایران نیز در این نمایشگاه مشارکت کنند.

در این مراسم قرار است روز فناوری ایران نیز به منظور معرفی ظرفیتهای سرمایه گذاری و توانمندی های تولیدی و صادراتی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار شده و ملاقات های تجاری نیز در روز چهارشنبه 20 مهرماه سال جاری برگزار شود.

به موازات هیات تجاری- فناوری ایران به امارات نیز اعزام خواهد شد تا در گردهمایی بزرگان صنعت ict جهان حضور یابد .

بر این اساس علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره تلفن های 88175819 و 88175809 تماس حاصل نمایند.

نوشته های مرتبط

دستور کودتای قانونی در اتاق

سعید

فردا؛ بررسی آخرین وضعیت تجارت خارجی در مجلس

سعید

جزئیات صادرات ایران به 20 کشور هدف صادراتی‌

سعید

ارسال دیدگاه