26.5 C
تهران
24 تیر 1403
کسب و کار دیجیتال کسب و کار های نوین

کاندیداهای سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران مشخص شدند

جلسه دو روزه شورای داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در ۲۸ و ۲۹ دی ۹۹ به صورت آنلاین برگزار شد و با مشخص شدن کاندیداهای سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به کار خود پایان داد.

به گزارش اکسپورتنا، در مرحله اول داوری از یکسو به پیشنهاد داوران عمومی ۱۵۹ اثر از داوری خارج شدند و از سوی دیگر ۵۹۳ اثر به دلیل دارا نبودن حد نصاب (۲۵ درصد رأی مثبت) حذف شدند. در مرحله دوم داوری که توسط شورای داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران صورت گرفت نیز گروه‌های بازی‌های آنلاین ایرانی (تحت وب)، بازی های ورزشی و وبگاه های شخصی به دلیل عدم رسیدن به حد نصاب از گردونه رقابت حذف شدند. افزون براین در بخش اپلیکیشن‌ها نیز دسته انقلاب اسلامی به دلیل کافی نبودن تعداد آثار از رای گیری حذف شد و به مرحله سوم راه نیافت.

از میان ۱۲ اثر برتر هر گروه هر ۵ اثر توسط اعضای شورای داوری انتخاب شد و به مرحله سوم داوری راه یافت. پنل مرحله سوم داوری از سوم بهمن ۹۹ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و تمام داوران مرحله اول میتوانند بین این ۵ اثر یک اثر را به عنوان بهترین اثر انتخاب کنند.

همچنین قابل ذکر است که در نهایت در ۱ اسفند ۱۳۹۹ در هر گروه یک برنده به عنوان بهترین سایت یا بهترین اپلکیشن معرفی خواهد شد.

میتوانید با مراجعه به صفحه کاندیدا به تفکیک گروه همراه با لینک پروفایل آثار انتخاب شده را مشاهد کنید

نوشته های مرتبط

هیات تجاری و فناوری ایران به نمایشگاه جیتکس امارت اعزام می‌شود

سعید

انتشار نخستین گزارش عملکرد شرکت‌های دانش بنیان در بخش تجارت خارجی

سعید

اتاق بازرگانی: خرید اینترنتی در مهرماه امسال ۳۸ درصد بیشتر شد

سعید

ارسال دیدگاه